Clash of clans 8. Seviye köy düzeni

 

O halde daha fazla uzatmadan, Clash of clans 8. Seviye köy düzeni başlayalım. Clash of clans th8 savaş üssündeki savaş üssü planı. Okçu kuleleri ana hedefinizdir. Sihirbaz kuleleri bu belediye binasının hemen içinde yer alacak.

TH 8 war

Ağır savunmaların tümü tek bir bölmede saklanabilir. Ortada, üst belediye binasında ama en iyi savaş üssünde cehennem kuleleri olacak. Kartal topçusuna sahip değilsin.

Clash of clans 8. Seviye köy düzeni

Belediye Binası 8 Savaş Saldırısı StratejisiBelediye binası 8 savaş üssünde silahlı olmayan bir belediye binası 8 savaş üssümüz var. 8 numaralı belediye binasındaki Süper Goblin, geçici olarak ortadan kaybolma kapasitesine sahip güçlü bir birimdir. En iyi savaş üssü th8’in tasarımlarında, bu birlik goblin çiftçiliğine benzer şekilde çiftçilik için kullanılabilir Clash of clans 8. Seviye köy düzeni.

Oyuncunun ek olarak bir atlama büyüsü kullandığı belediye binası 8 savaş üssünde, zenginliklerinizi süper goblinlerden korumak zor olabilir çünkü duvarlardan geçemeyebilir.

Clash of clans 8. Seviye köy düzeni

TH8 Savaş Üssü Düzenleri Kopyala bağlantısında, COC 8. Seviye köy düzeni’i koruyacak tek bir kahraman mevcuttur. En üst seviyesi 8. seviyedir. Okçu Kraliçe diye bir şey olmadığı için bu işe yaramaz. Belediye binası 8 savaş üssünün düzeni, barbar kralın işe yaramaz bir şekilde yürümesini sağlıyor. Hava savunmasını ortadan kaldırdıktan sonra en iyi birim olan ejderhayı kullanın.

Leave a Comment