clash of clans 9. seviye köy düzeni 2024

Bağlantılı clash of clans 9. seviye köy düzeni Yükseltme Temel Düzeni

TH9 WAR BASE

Herkese merhaba, Selamlar ve bağlantıların olduğu başka bir Belediye Binası clash of clans 9. seviye köy düzeni ilerleme üssüne hoş geldiniz

Bu bazların kullanımı ücretsizdir. Bu sayfadaki bağlantıları kendi Köy düzeninize kolayca kopyalayabilirsiniz. Herhangi bir belediye binası seviyesi için yükseltme üssü düzenlerini ve ilerleme üssü düzenlerini görüntülemek için resme tıklayabilirsiniz; yükseltme üsleri, yükseltme siparişleri ve kapsamlı, derinlemesine bir inceleme de dahil olmak üzere ilerleme üsleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız. madde.

Bu makale clash of clans 9. seviye köy düzeni ilerleme tabanını yükseltmek için en etkili yöntemi sunmaktadır. Olabildiğince sık saldırın, çok para, iksir ve kara iksir toplayın ve bunları savunmanızı en üst düzeye çıkarmak için kullanın. Veziriniz 30. seviyede olmalıdır.

Son belediye binası eğlenceliydi ama Archer kraliçesi yoktu. Şimdi, clash of clans 9. seviye köy düzeni yükseltme üssünde olduğu gibi vezir saldırılarını gerçekleştirebileceğiniz, şehir düzeyindeki daha zor oyunlara geçmenin zamanı geldi.

Belediye Binası 9 İlerleme Üssü BağlantısıDünyanın her yerinden birçok oyuncu, coc 9. seviye köy düzeni ilerleme tabanına olan heyecanlarını bağlantılarla dile getirdi. bağlantılar aracılığıyla. Bu, belediye binasında çok sayıda iyileştirme yapmak için ideal bir fırsattır. Burada istediğiniz kadar üs sahibi olabilirsiniz.

Leave a Comment