clash of clans 10. seviye köy düzeni

Kopyalama bağlantısıyla clash of clans 10. seviye köy düzeni Savaş Üssü Düzenleri

tabanı kopyalamak için resme tıklayın

th10 war

Herkese hoş geldiniz. Kupa seviyenize ve Belediye Binası seviyenize bağlı olarak, özellikle Clash of Clans th10 savaş üssü düzenlerinde çeşitli üs düzenlerini görüntüleyebilirsiniz.

clash of clans 10. seviye köy düzeni links

Kara iksir deposu aynı zamanda Archer Queen’i 30. seviyeye yükseltmek için hayati bir varlık olduğundan, onu merkeze yerleştirmek ve her iki kara iksir tatbikatını korumak herhangi bir 3 yıldızlı üs için avantajlı olacaktır. Askerlerin hunisi önemlidir. Bebek ejderhayı, büyücüyü, barbarı vb. kullanabilirsiniz.

clash of clans 10. seviye köy düzeni

Birçok oyuncu bu Belediye Binasını takdir ediyor. Bunun nedeni, Belediye Binası 10, Clash of clans 10. seviye köy düzeni Savaş Üssü Düzenlerini oynamanın eğlenceli olmasıdır. coc 10. seviye köy düzeni savaş üssünde karargahınızı kurmanın birkaç yöntemi vardır. Burası, 10. seviye belediye binası savaş üssünün ana savunması olan Cehennem Kulesi’ne erişebileceğiniz yerdir.

clash of clans 10. seviye köy düzeni
Bomba kulelerinin sahibi sensin. Yukarı belediye binasında, on üç numaralı belediye binasıyla karşılaştırılabilecek kartal toplarını bulacaksınız. Düşmanların yalnızca silahsız belediye binasına saldırabilmesi için belediye binanızı savaş alanının kalbinde tutun. Bu sayede artık Giga Inferno veya Mega Tesla gibi üst belediye binalarında bulunan belediye binalarının zarar görmesi endişesi ortadan kalkıyor.

Leave a Comment