clash of clans 12. seviye köy düzeni

clash of clans 12. seviye köy düzeni

Th12 war base

Daha önce bahsettiğim kahramanlar ve kara iksirlerin clash of clans 12. seviye köy düzeni’de son derece önemli olduğunu düşünüyorum, bu yüzden onları çalıştıracağım. Laboratuvarda hâlâ tüm kara iksir yükseltmeleri var, ama aslında kara iksir alıştırmalarına gidip o yükseltmeleri de almam gerektiğini düşünüyorum, clash of clans 12. seviye köy düzeni üssünde mümkün olduğunca çok kara iksir elde edebiliriz. Klan çatışması. Yapabileceğiniz başka bir şey de inşaatçıları çalışır hale getirmektir.

coc 12. seviye köy düzeni

Daha önce söylediğim kahramanların ve kara iksirin clash of clans 12. seviye köy düzeni üssü için çok önemli olduğuna inanıyorum, bu yüzden hiçbir şüphe duymadan işleri yoluna koyacağım. Laboratuvarda hâlâ kara iksir geliştirmelerinin tümüne sahip olsam da, mümkün olduğunca çok sayıda kara iksir üretebilmek için bunun yerine yalnızca kara iksir alıştırmalarını geliştirmeyi düşünüyorum. İnşaatçıları çalışacak şekilde ayarlamak başka bir seçenektir.

clash of clans 12. seviye köy düzeni

Barbarlarınızı ve okçularınızı yükseltmelisiniz çünkü barbar kralın yeteneği ve baş kraliçenin yeteneği, onların laboratuvarda sizin barbar ve okçularınızın seviyesini kopyalamasına neden olur.

Leave a Comment