İşte kopya bağlantılarıyla birlikte en iyiclash of clans 11. seviye köy düzeni.

Town Hall Builder Hall Clan Capital

TH7 TH8 TH9 TH10 TH11 TH12 TH13 TH14 TH15 TH16

War Trophy Farming Troll Progress Max Level

Bu nedenle, tüm clash of clans 11. seviye köy düzeni ile iyi durumda olduğumuza inanıyorum. Bunu yine bir saat içinde tamamlayabilir miyim? Hepsi bu kadar mı? Evet, bakalım 11 seviye belediye binası köy düzeni üssünün seviyesini ne kadar hızlı yükseltebileceğiz. Bundan sonra, coc 11 seviye köy düzeni aceleye getirmeyeceksiniz, bu yüzden savunmaları güçlendirmek için süreyi beş gün uzatalım. Savunmam için, kartal topçusu sol kanatta yer kalmadı. Oh, ve bunda Kara İksir var.

İşte kopya bağlantılarıyla birlikte en iyiclash of clans 11. seviye köy düzeni.

th11 war base

Göreceğiz bakalım. Coc th11 savaş üssünü izlemek için abone olduğunuzdan emin olun. clash of clans 11 seviye köy düzeni gören az sayıda izleyicimiz var, bu nedenle içeriğimden hoşlanıyorsanız, en iyi bb11 köy düzeni görmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bu duvarlarla devam edelim, ancak keşke onları en iyi clash of clans 11. seviye köy düzeni gibi köşeye itmek yerine üssümün etrafına inşa etmiş olsaydım. Pek sayılmaz. Belki 2 milyona yaklaştırabilirim. O zaman bunu savunmada hesaba katabiliriz, tıpkı belediye binasına gittiğimde yaptığımız gibi 11 seviye belediye binası köy düzeni bir en iyi 11 savaş üssü seviyesine çıkabilir.

 

clash of clans 11. seviye köy düzeni

Daha iyi olacak, ancak oradaki kemer kulesindeki topu inşa etmek bile zor olacak. clash of clans 11 seviye köy düzeni üssü piyasaya çıktığında savunmaları birleştirmek ve coc 11 seviye köy düzeni üssüne ilerlemek için bunlardan ikisinin seviyesini yükseltmek zorunda kaldığınızı hayal edin! Tamam, size sadece bir birlik gösteriyor ama ben yine de bunu eğlenceli buluyorum.

Leave a Comment